ТЕРОР ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

  • 30 Серпня 2019
  • 1242
  • 0 |

1.Чому я записав це відео (відео з лісу)

Так як продовжується хвиля наклепів та виливання бруду на лісівників України.

Я ніколи не думав, що мені, а саме першому, хто піднімав питання про незаконні вирубки, та звинувачення лісівників в розкраданні державного майна – лісу. Прийдеться стати на сторону захисту ПРАВДИ. Зараз почнуть розповідати, що я продався , купили і т.і. Смішно, але накипіло і я хочу донести в першу чергу людям, а також керівництву держави.

Не все, що зрубали є незаконним. Треба зрозуміти, що більшість так званих журналістів, активістів, політиків піднімають питання незаконних вирубок для самопіару та збагачення. Повторюю, 99% крикунів не знають, як відрізнити дерево від куща.

Окремо хочу підкреслити викрики грантоїдів WWF, та проплачених з’явившихся Earthsight

Для того, щоб проламати собі контроль над лісовою галуззю, такі, як Гопко, Єднак, ( документи ) Бурбак та інші пройдихвости залучали для тиску всі ці організації.

2. Хто винен в розкраданні лісу та контрабанді

Такі явища мали місце, але в той час, коли вище перелічені мали долю та сиділи мовчки набиваючи кишені від оборудок з лісом.

Як і в той час, так і зараз наголошую, після майдану на короткий термін контролем за лісами отримала партія «Свобода». Особисто зустрічався з Зеликом та «Косичкою» , які замість наведення порядку приїхали на Буковину і просто обклали даниною – 300 євро з кожного лісника та поїхали до Київа. Незабаром, десь через 3-4 місяці влада змінилась. «Народний фронт», Сеня-кролік розставив своїх рішал. Особисто протягнув на посаду директора Чернівецького ЛМГ – Ковальського, який попередньо, нібито герой, був в полоні в Криму. Гарна легенда для старого пердуна, при якому почався хаос на Буковині. Під його керівництвом вирізали все, що могли. Коли Сєня був в Криму, Ковальський рубав безбожно кримські ліси та на посаду призначили без конкурсів.

Бурбак через свою біржу проводив торги і валом переправляв деревину до Румунії. Під виглядом сосни – ялину, під виглядом дров – ділові, під виглядом хвойних дров – тверді породи та, взагалі вагони по фіктивних документах.

Коли розголос набрав обертів, то для того, щоб лохи заспокоїлись зняли Ковальчука, а на його місці залишили керувати в.о. – його секретарку. І все це під контролем прокуратури, СБУ, УЗЕ, які дбайливо збирали мзду.

Так от тепер дуже здивувало, коли ті самі прокурори, активісти, СБУшники, політики зараз проснулися і шукають на кого це б звалити. Кого б знайти і звинуватити у всіх гріхах.

Ви думаєте вони почали порушувати кримінальні справи на тих хто дійсно причетний? Ні, вони саме вчепилися за тих хто не крав безбожно. Бо ті, що були з прокурорами, СБшниками, УЗЕшниками не тільки ділились, але й на всяк випадок,  коли передавали прокурорам і ко мзду , писали їх, так як більшість напившись, заївши дичиною втрачали будь-який глузд, та й думали, що вони будуть вічно і влада не зміниться.

Для прикладу. Хто пам’ятає спецоперації в смт Красноїльськ? Вирубавши все навколо Туку, типа місцевий підприємець, будучи, як завжди –– п’яним в сраку, прокричав прокурорським , що вони у нього відсос»»ть, мов кожного разу в сауні він писав відео і дуже цікаві флешки з матеріалом на прокурорських, СБешників у нього в сейфі.

Сейф через кілька днів вирубали і вивезли спецпризначенці альфи. Не допомогло і те, що Туку підняв 300 чоловік, які нікого не відпускали з села. Але і там СБУ знайшла собутильника для Туку – Рагульського Вадима, який під час супер операції приїхав до Туку, випили і він вивіз сейф у своєму авто, так як Туку дав команду пропустити собутильника. Ось так і вдалась супер операція.

Також добавлю до переліку гавкаючу за вказівкою ручну журнашлюгу – Світлану Ісаченко, яка сидить на зарплатні у корупціонерів Костюка, Беленчука, Красовського ( Сторожинецьке ЛМГ ).

Нагадаю за прес конференцію 2017 року. Ми затримались і тому почали на дві години пізніше, а стаття цієї гниди ( Світлани Ісаченко ) з’явилась на годину раніше до початку прес конференції.

Тепер захищаючи своїх хазяїв розказує ніби я продався і пише статті про те як дбають про ліс її пани і який поганий в.о. Бондар, тому що прислухався до наших розслідувань і хотів звільнити корупціонерів Сторожинецького ЛМГ.

Закарпаття. Знову ж таки ллють ріки бруду на керівництво. Ось для прикладу розмова тих,  хто бере участь: Янчик, Годя, Шелемба, Кокіш – одна гопстоп команда (відео незабаром ).

Де ви, борцуни, були, коли нам машини палили? Коли нас хотіли фізично знищити? Прокинулись? Пізно! А зараз я вам, мерзотники, не дам паплюжити те, що ми змінили без вас і нарешті почали наводити порядок в лісі спільно з керівництвом та іншими порядними людьми, яких на жаль дуже мало.

3. Тиск псевдо активістів на лісову галузь.

Єднак, Гопко, Бурбак та інші залучили псевдорозслідувачів з Англії, які в свою чергу долучили WWF, чим вони себе і скомпрометували. Фу – ганьба.

АПК, військові лісництва завжди залишались осторонь «розслідувачів», та взагалі мало кого цікавила різниця, а саме багато випадків, коли активісти затримували АПК та в/лісництва машину з лісом – нечиповану, а у них чипів не існувало і не мало бути.

Також на Буковині прославились фейковими розслідуванням Кобевко Петро, Зарайський, Пелех.

Десятки прикладів можна привести, як вони щільно стояли на захисті корупційних схем Бурбака на Буковині, де через митницю (Салагора ) проходило  кожного дня по 200 вагонів і коли Бурбак втратив вплив та перекрили лісову кормушку , то тут взялися журнашлюхи поливати керівництво, мол призначає своїх і ті приїхали на Буковину, щоб красти. А забули, все що могли вони вже вкрали. Якщо б  змінили таких як Костюк, Беленчук, Красовський, то випливло б багато схем, за які прийшлось би комусь відповідати .

Для прикладу, при Ковальському лише на В.Петрівецьке лісництво видано більше 30 лісорубних квитків. Ви уявляєте масштаби рубок? При тому, що офіційно лише 34 чоловіка з яких 18 майстрів.

І саме головне, просто звільнити таких покидьків в.о. голова  Державного агенства лісових ресурсів не може, тому що за законом не має права. Треба мати докази корупційних схем – це прокуратура. А які справи можуть бути в прокуратурі, якщо вони за хабарі та відкати не лише покривали деяких працівників, а навіть відмазували від більш тяжких злочинів: вбивств, зґвалтувань, замахів на життя.

І тому я стверджую, щоб наводити порядок спочатку треба з верху починати:

  1. Жодний депутат не має бути причетним до експорту лісу.
  2. Прокуратуру вичистити від рекетирів.
  3. Екологія має виконувати свої законні функції.
  4. Товарні біржі мають перевірятись правоохоронцями і по-друге – прозорість. Не має бути місця для участі в торгах фейкових фірм.
  5. Притягувати до відповідальності за наклепи.

Тому я вирішив з цього часу буду пильно слідкувати за новинами і викривати фейки.

Петіченко Микола

,  журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

не обов'язково