Нашу країну зруйнує не війна, а КОРУПЦІЯ! Тичина – продовження корупційних схем.

  • 21 Серпня 2019
  • 529
  • 0 |

В той час, як наші товариші проливають свою кров на сході країни, а народ України всіма силами намагається побудувати Європейське майбутнє – в Чернівецькій області групи несвідомих громадян тягнуть країну у протилежному напрямку.

Ще не пройшов той час, коли нашу область заполонили євробляхери на польських номерах – як вже сьогодні майже всюди британські, литовські, італійські євробляхарі.

Наша країна в умовах важкого економічного становища продовжує недоотримувати значні кошти з розмитнення даних автомобілів, які в подальшому необхідні для розвитку медицини, соціальної сфери, економіки, культури та наблизять нашу країну до довгоочікуваної мрії.

Незрозуміло, куди дивляться правоохоронці, зокрема митники, захисники економічних інтересів, а можливо комусь це дуже вигідно. За наявною інформацією представники митниці та УЗЕ отримують з кожної такої автівки близько 200 Євро.

За неперевіреною інформацією, автомобілі, потрапляють на територію області через митні переходи з Молдовою. Керують такими транспортними засобами громадяни України або Білорусії (які в подальшому без автомобіля залишають територію України). Автомобілі залишаються на території області та стають двійниками, донарами запчастин.

Цифри вражають, за нашими даними , таких автівок в’їхало більше тисячі, лише в цьому році!

Найбільше автомобілів Чехія – 195, Франція – 78, Болгарія – 168, Італія – 189, Німеччина – 987, Польща – 1291, Литва – 1112, Велика Британія – 160.

Скільки ДТП сталось, завдяки таким ‘автівочкам’ і де винні!!!

Вже набридло це все! Чому свідомі громадяни повинні чесно сплачувати податки в казну держави, а самі хитрі – створювати умови до занепаду країни.

Давайте активізуємося на боротьбу з цим ганебним явищем.

Петіченко Микола

,  журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

не обов'язково