Майстер Верхньо-Петрівецького лісництва застосував вогнепальну зброю до односельчанина. (відео)

  • 21 Лютого 2019
  • 1928
  • 0 |

За словами мешканця с.Корчівці Кушніра Г. на нього скоїв напад із застосуванням вогнепальної нарізної зброї майстер Верхньо-Петрівецького лісництва Гаврилюк Василь Ілліч.

10.07.16 близько восьмої години вечора у лісі неподалік своєї оселі, де Георгій збирав гриби,  до нього підійшов Гаврилюк В. І. у супроводі двох чоловік. Майстер звинуватив Георгія, що той навмисно знищував клейма на пнях. Після чого наніс удар прикладом гвинтівки в обличчя та здійснив постріл в ноги Георгія. Куля пройшла поряд. Активіст втік на безпечну відстань та заховався за дерево. Василь здійснив ще чотири постріли та погрожував вбивством, підпалом будинку.

Для підтримки на прибули активісти та запропонували поліції ще раз  пройти до місця де здійснювались постріли адже знаходились неподалік. Тільки-но зайшли до лісу працівники поліції зникли. Самотужки активісти оглянули місце та знайшли гільзу від нарізної зброї. Зателефонували в поліцію, але останні виїхали на інший виклик (!). За порадою працівника СБУ (телефоном) активісти взяли гільзу та передали поліцейським.

Кушнір Г. вважає, що поведінка майстра лісу є результатом перешкоджання незаконних рубок у лісництві де працює Гаврилюк В. І.

Чи порушене кримінальне провадження – невідомо. Чекаємо на офіційні відповіді.

Детальніше на відео.

Петіченко Микола

,  журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

не обов'язково