Знов «невідомі» ріжуть дуби. Валя Кузьминське лісництво. (відео)

  • 22 Лютого 2019
  • 481
  • 0 |

За повідомленням про незаконну рубку в ДП «Чернівецький лісгосп», Валя Кузьминському лісництві, квартал 75, виїхали активісти ГО «Обласна козацька варта». На місці знайшли зрубані дерева: 23-ох метрові дуби та 2 граба. Клейма відсутні на всіх пнях. Деревина, крім грабів – ділова. Зловмисники встигли частково порубати та вивезти ліс.

Активістом Миколою Петіченко викликана оперативно-слідча група, яка зафіксувала відсутність клейм на пнях та зрубані дерева. Також на місце пригоди прибув майстер лісу. Йому не відомо хто це міг зробити. На думку майстра скоріше за все це «підстава».

Невдовзі, біля місця події проїхала підвода. Пасажир зістрибнув з підводи та попрямував  у протилежному напрямку. Наздогнати не вдалось.  Петіченко М. припускає, що люди на підводі приїхали за черговою партією деревини, яку вже описували правоохоронці. Деревину під відповідальне зберігання правоохоронці залишили майстру лісу, яка має бути переміщена до лісництва.

Місцевий мешканець Іван Олар провів місцями минулорічних лісосік та вказав на грубі порушення, зловживання при вирубці лісу. Іван з 2006 року бореться з самовільними вирубками. Безрезультатно.

Оприлюднено 24.12.2015
Корупціонери Буковини

Петіченко Микола

,  журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

не обов'язково