Як Салагор замітає сліди своїх злочинів

  • 3 Січня 2019
  • 647
  • 0 |

ПРИВІТ НЕВГАМОВНИМ – 2, або, як Салагор замітає сліди своїх злочинів.

За останніх три роки «плідної» роботи Чернівецької митниці ДФС під керівництвом «найчеснішого» корупціонера Чернівецької області Салагора М.М., активістами області, у тому числі і мною, було викрито стільки злочинних схем на митниці та на кордоні, що у любій дійсно правовій державі це організоване злочинне угрупування вже мали б вироки кожний на мінімум зо три довічних терміни. Але це не при нашій прокуратурі(Соболь, Мустеца) та правоохоронній системі (всі їх знають), де всім править долар США та політична доцільність.

У найближчий час ми підведемо підсумки нашої діяльності, щоб люди ще більше бачили і знали, що твориться на наших кордонах, на нашій митниці, хто є контрабандними баронами в області, хто їх кришує, і хто найголосніше верещить з трибуни Верховної Ради про боротьбу з контрабандою…

У попередньому дописі ми всебічно розповіли нашим читачам про продовження контрабандної цигаркової епопеї Салагора і Ко. Сьогодні повідаємо, як «найчесніший» ховає та замітає сліди своєї контрабандної діяльності.

Отже.

У Салагора відбувся черговий провал чергової операції по відправленню великої партії цигарок до Румунії. Але ж операція була ними заздалегідь спланована і організована. НАЧАЛЬНИК ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МИТНОГО ПОСТА НІКУЛЄСКУ М.І. контролював, щоб цигарки безперешкодно замитнили, запломбували та не помітили митники на терміналі (власник терміналу – Кушнір Ю.Р.) у бігбеги з паливною гранулою. Далі, НАЧАЛЬНИК МИТНОГО ПОСТА ВАДУЛ-СІРЕТ ТОФАН П.Г. повинен був забезпечити безперешкодний пропуск контрабандних цигарок через кордон на ПОРУБНОМУ. Але, ось тут і спіткала їх невдача. Прийшли ..ушники і зробили переогляд. І чергова величезна партія контрабандних цигарок не потрапила до Румунії.

Минув певний час, відбулись ніби розборки на митниці. Треба було зробити когось винуватим та крайнім. Як стало нам відомо, щоб в черговий раз замести сліди своєї злочинної діяльності, Салагор покарав декого з працівників митниці.

Ви думаєте, що покарання поніс НІКУЛЄСКУ? НІ! Може ТОФАН? Також НІ! Аж раптом Кулінський або Жижиян? І тут, на диво НІХТО не постраждав.

Звільнили інспектора, який оформив цю машину з цигарками по вказівці зверху (Лісоволик), понизили на посаді начальника відділу (Гушул). І все!!!

Ось так на Чернівецькій митниці імітується боротьба з контрабандою та корупцією. Ось так на Чернівецькій митниці Салагором замітаються сліди своєї злочинної діяльності…

«Народна інформаційна агенція» ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ вже готує інформаційні запити: до Державної фіскальної служби щодо обставин затримання цієї партії цигарок, до правоохоронних органів України щодо надання правової оцінки дій митниці та реєстрації кримінальних проваджень щодо дій працівників митниці та керівництва Чернівецької митниці ДФС в особах Салагора М., Кулінського О., Жижияна І. Нікулеску М.,Тофана П.

Далі буде…

Петіченко Микола

,  журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

не обов'язково