ПРИВІТ НЕВГАМОВНИМ!!!

  • 29 Грудня 2018
  • 596
  • 1 |

Буквально днями деякі інформаційні ресурси Чернівецької області розмістили чергову так би мовити реляцію з поля боротьби Чернівецькою митницею ДФС з цигарковою контрабандою.

Йшлося про те, що митники Порубного під керівництвом бравого митного «генерала» Салагора виявили велику партію цигарок у біг бегах з паливною гранулою. Відправником цього вантажу є якийсь бізнесмен з м. Кіцмань Чернівецької області.


Але, на сьогоднішній день ЖОДНОЇ інформації про нібито таке велике викриття контрабанди цигарок на Порубному ви не знайдете.
Ось що мені вдалось знайти в Інтернеті стосовно цієї події:

«У бігбегах сховали цигарки – АСС
https://acc.cv.ua/news/…/u-bigbegah-shovali-cigarki-39723
Перевести эту страницу
1 день назад – Сьогодні близько опівночі співробітники Чернівецької митниці ДФС під час … Сховком для підакцизного товару слугували бігбеги із паливними …»

А далі:

«Субота, 29 Грудня 2018 ГОЛОВНА ЧЕРНІВЦІ УКРАЇНА СВІТ ВІДЕО АНОНСИ ТОЧКА ЗОРУ STORYSTORYNKA ЗнайтиВхід Спецтеми: ТуризмСуть речейВпливовий АССпектВоєнний станІсторична розвідкаЗима 2019 Помилка 404 Сторінка не знайдена 404_TEXT Використайте пошук по сайту або подивіться, що відбувається на головній Здійснити пошук На головну
Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/u-bigbegah-shovali-cigarki-39723. Сайт http://acc.cv.ua/»

Також ця інформація видалена і з офіційного сайту ДФС України.

Яка ж така вагома причина зникнення цієї інформації? Але все, як правило, до сліз банально: цигарки відправлялись за кордон під контролем САЛАГОРА і належали вони нашим відомим контрабандистам.

Але, знову, щось у них пороблено. Одна з правоохоронних структур Чернівецької області вирішила зробити додатковий огляд вантажу та машини, і ось вам-знову більше 15 000 блоків цигарок затримані на Порубному.

Ситуація типова для Чернівців вже останніх чотири роки. На Чернівецькому митному посту Нікулєску М.І. контролює замитнення та цигарок у вантажу, Тофан П.Г. має забезпечити наказ Салагора по безперешкодному переправленню цих цигарок до Румунії через Порубне. Але вже в котрий раз ці контрабандисти в пагонах митників самі себе заганяють у кут. Ми пам’ятаємо і цигарки на Ізраїль через Одесу, і шість поставок цигарок сербською машиною, яка потрапила у ДТП у Румунії, і польські машини з цигарками, які зупинили румунські митники. Історія пам’ятає ВСЕ!

Петіченко Микола

,  журналіст

  1. Салагорові хлопці по серйозному контрабасят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

не обов'язково