Зрада, як спосіб служіння своєму гаманцю, або майстер-клас від САЛАГОРА М.М.

  • 25 Грудня 2018
  • 2123
  • 0 |

Від КПРС та КГБ повз Чорновола (НРУ), через Медведчука (СДПУо) та Тимошенко (БАТЬКІВЩИНА) до Бурбака (Народний фронт), попри БПП лівим боком, або політична біографія Салагора М.М. – «найчеснішого» держслужбовця Буковини та Бессарабії, а може і всієї України.

Автор: Петро Кучурівський (у співавторстві з журналістом Інформаційної агенції ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ Петіченко Миколою)

Якось недавно пан «Сезар Зарайський» з незрозуміло якого приводу, але зрозуміло за який гонорар, назвав Миколу Салагора головним «ньюз мейкером» області. Це коли з вуст Салагора лунали брехливі звинувачення в нецільовому використанні коштів на ремонт доріг та контрабандній діяльності на адресу Голови ОДА Фищука О.Г. Тоді вирішив і я покопирсатись в глобальній мережі стосовно діяльності цього «мейкера» новин. Невже ж він такий чесний, що болить йому за гроші державні?

Мушу зізнатись, що був трохи вражений, наскільки мережа вкрай насичена різноманітними фактами життєдіяльності Салагора М.М. І факти ці свідчать зазвичай, або про скандальну діяльність Салагора, або про корупційну, або, навіть, про кримінальну сторону його буття в митниці. Кожен з вас, шановні читачі, зможете «гугланути» та пересвідчитись в написаному. Для наочності надаю лише декілька посилань, за якими можна почерпнути дещо цікавого про цього персонажа:

Але в цій статті піде розмова не про професійні «здобутки найчеснішого митника всіх часів та народів», а про політичну складову його діяльності в якості державного службовця.

Державна служба в Україні держслужбовцями на кшталт салагорів та їм подібних розцінюється, як «манна небесна», як саме те, завдяки чому неабияк можна збагатитись. Цей постулат Салагор сприйняв за основу ще на зорі всієї своєї діяльності в митних органах, але, зрозумів він, мабуть ще з часів КПРС, що без партійно-владної підтримки довго по посадам не пройдешся. Завдяки якраз партійній підтримці Салагор навіть був призначений на посаду першого заступника Голови Державної митної служби України. Але 19 липня 2005 року ганебно, привселюдно та у прямому телевізійному ефірі був звільнений з цієї посади прямим розпорядженням Президента України.

У своїх заказаних та проплачених інтерв’ю Салагор, як правило розказує всім та хизується тим, що він чи не єдиний, хто розбудовував та створював митну службу України. Це саме він об’їздив пів України, більше дванадцяти областей України, де працював «на благо неньки України» та будував українську митницю… Але, чомусь у кожній з цих областей перебування Салагора на посаді одного з керівників митниці постійно супроводжувались скандалами, корупційними діяннями, та й діяннями далекими від принципів етики держслужбовця. Як не систематична пиятика, так протоколи про корупцію, як не скандали з нерухомістю пана Салагора, так неодноразові показові звільнення з посад.

А тепер саме перейдемо до суті статті.

Ну ніхто ніколи та й ніякими аргументами не переконає мене, що навіть на початку незалежності нашої країни, можна було обійняти посаду керівника митниці без двох умов. Перша – це ти або людина Компартійна, друга умова – або КДБшна. Так ось, є велика впевненість, що Салагор до того, як ходив Чернівцями та носив на плечах гріб комунізму, незадовго до цього вірно служив його ідеалам. Або, служив ідеалам КДБ.

А далі вітер демократії від Народного Руху пронісся над країною. Тут треба віддати належне чутці цього політичного кон’юнктурщика, але він дуже вчасно перефарбувався в націонал-патріота, та став «найпалкішим» прибічником Народного Руху України.

Але… Але до тих пір, як партією влади в Україні не стала Соціал-Демократична партія України (об’єднана) на чолі з одіозним до цих пір Медведчуком В. Став Салагор начальником Вадул-Сіретської митниці. Потрохи займався контрабандою, правда пиячив дуже… І ось, як закономірний наслідок цього всього – Указ Президента України Кучми Л.Д. “Про серйозні недоліки в роботі Державної митної служби України”. І знову погнали поганим віником з митної системи системного корупціонера (даруйте за тавтологію) Салагора.

А тут історія країни підійшла і до Помаранчевого Майдану. Знову вітер перемін, демократії, свободи! І знову слова великого британського письменника, історика, філософа і публіциста Томас Карлейля: «Революцію задумують романтики, втілюють в життя фанатики, а її плодами користуються негідники» отримують своє підтвердження в Україні. В цей час наш герой стає, не повірите, першим заступником Голови ДМСУ. І все це завдяки його прихильності, кому б ви думали?, так – Батьківщині (БЮТ).

Але знову череда скандалів, корупційних оборудок, судових розборок супроводжує діяльність нашого «найчеснішого».

«Президент Виктор Ющенко уволил первого заместителя председателя Государственной таможенной службы Николая Салагора. Об этом сказано в указе Президента №1108/2005. Об этом “УРА-Информ” сообщило информагенство “Українські Новини”. На коллегии Гостаможслужбы 19 июля Ющенко раскритиковал работу органов Таможни за коррупцию и непрофессионализм и поручил ведомству сменить всех руководителей таможен. По результатам коллегии также было принято решение уволить первого зампредседателя Таможни Салагора.»

Салагор і Ющенка дістав…

Треба віддати належне, що з регіоналами Салагор і хотів би співпрацювати, дуже шукав можливості виходу на них, але вони не хотіли з ним мати справу.

Знову революція, і знову хтось з «найчесніших» біля революції. Чому я кажу біля революції? Відповідь на це запитання висить в коридорі Чернівецької митниці на шляху до кабінету Салагора. Коли ми з групою активістів прийшли на митницю, а Салагор від нас ганебно втік іншим виходом, мене з ніг вразило фото, яке датоване 14.12.2014 року, на якому зображений «найчесніший» нібито на Майдані, у спортивній куртці фірми «Bosco Sport», ситий та виспавшись, але з мужнім виразом обличчя. Жодного нагадування про Героїв Небесної Сотні, жодного спомину про Героїв АТО в коридорах митниці. Але особистий портрет та ціла стіна з подяками «собі коханому» від громадських різних організацій.

Bибачте, але це вже для фахівців з Мусоргського, 2.

В результаті і цієї революції Салагор завдяки вже Народному Фронту, який вже давно став АНТИНАРОДНИМ, стає на посаду начальника Чернівецької митниці ДФС. І тут пішло-поїхало…

Ліс та цигарки за кордон фурами та ешелонами, турецький одяг під виглядом тканини та ще й за мінусом 10-11 тон з кожної машини, цілими караванами!!!

І все це під покровительством та дахом нових політичних покровителів Салагора, а саме Народного Фронту, на чолі з керівником фракції у ВРУ та «смотрящім» в Чернівецькій області Бурбаком М.Ю.

За нашими попередніми підрахунками тільки завдяки контрабандним схемам Салагора, Кушніра та «Слона», під дахом «смотрящего» Бурбака, про які говорив пан Луценко Ю.В., держава втратила близько ТРЬОХ МІЛЛІАРДІВ ГРИВЕНЬ НЕСПЛАЧЕНИХ ПОДАТКІВ!!!

Нами було надано до правоохоронних органів області всіх рівнів близько СЕМИДЕСЯТИ заяв про вчинення злочинів, про діяльність організованого злочинного угрупування під керівництвом Салагора. Були надані копії документів, які очевидно та беззаперечно свідчать про діяльність цього ОЗУ. Але сила грошей – то велика сила!!! Всі мовчки рахують бабло…

Але, якщо проаналізувати весь професійний та, так би мовити, політичний шлях «найчеснішого» митника усіх часів та народів Салагора, залишається дочекатись, коли відбудеться чергове розлучення з партійним дахом і здача всіх своїх. А цей процес, за нашими даними вже почався… Адже теорія «теорія зради» – це не тільки телевізійний проект, але й принцип життя таких членів суспільства, як Салагор…

Далі буде…

Петіченко Микола

,  журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

не обов'язково